Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scarlett Johansson ponownie Czarną Wdową 6

Pewnie nikogo to nie dziwi, ale potwierdziły się informacje mówiące o Scarlett Johansson, która ponownie wcieli się w postać Czarnej Wdowy. Występ gwiazdy Marvela w filmie Captain America: Civil War został potwierdzony nie tylko przez braci Russo, którzy zajmą się reżyserią filmu, ale także przez scenarzystów Christophera Markusa i Stephena McFeely'a.

- Przygotowania do tego filmu rozpoczęliśmy już po premierze w ubiegłym roku. Tak więc pracujemy już od dłuższego czasu i jak na razie jesteśmy zadowoleni z tego jak wszystko się układa. Trzecia część przygód Kapitana Ameryki będzie nosiła tytuł Captain America: Civil War. Gwiazdą filmu będzie oczywiście Chris Evans. Powrócą również Scarlett Johansson i Zimowy żołnierz. Dołączy do nas także Robert Downey Jr., który wcieli się w postać Iron Mana – powiedział Anthony Russo.

Poza Johansson w filmie wystąpi jeszcze kilka innych osób znanych z Uniwersum Marvela. Chociażby Anthony Mackie jako Falcon, Frank Grillo w roli Crossbonesa, debiutujący w roli Czarnej Pantery Chadwick Boseman oraz Daniel Bruhl, dla którego również będzie to debiut. Na razie jednak jego rola owiana jest tajemnicą. Mówi się również, że w filmie może wystąpić Jeremy Renner znany z roli Hawkeye’a.

Premiera filmu Captain America: Civil War zapowiedziana jest na 6 maja 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26 2015-01-16

Patrząc po obsadzie, można by uznać, że bracia Russo szykują takie "mini" – Avengers. Czekam z niecierpliwością, bo zapowiada się niesamowicie.

Movieman 2015-01-16

Civil War zapowiada się na fenomenalne kino rozrywkowe. Dzięki braciom Russo ten film ma szansę stać się najlepszym filmem Marvela. Potencjał ogromny.

Proszę czekać…