Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jennifer Lawrence gwiazdą filmu The Dive 3

James Cameron od wielu lat mówi o stworzeniu filmu The Dive, który miałby opowiadać historię Francisco „Pipina” Ferrarasa oraz jego żony Audrey Mestre. Zajmowali się oni freedivingiem, czyli nurkowaniem na wstrzymanym oddechu.

W 2002 roku Mestre zginęła próbując pobić rekord świata w nurkowaniu na zatrzymanym oddechu w kategorii No Limits, który należał do jej męża Pipina. Niektórzy zarzucali nawet, że to on z powodu zazdrości mógł być odpowiedzialny za jej śmierć.

Cameron w 2012 roku porzucił stołek reżyserski filmu, ale nie zrezygnował z jego produkcji. Teraz wygląda na to, że film zostanie zrealizowany. Reżyserią ma zająć się Francis Lawrence. Do wspólnej pracy zaangażował Jennifer Lawrence, z którą współpracował przy okazji Igrzysk śmierci. Nad projektem mają pracować również J. Michael Straczynski, który jest odpowiedzialny za ostatnią wersję scenariusza oraz Laeta Kalogridis pracująca z Cameronem przy Avatarze i Battle Angel.

The Dive powstanie dla studia Fox, z którym Jennifer Lawrence aktualnie pracuje przy dwóch projektach – nowym filmie Davida O. Russella, Joy oraz X-Men: Apocalypse.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…