„Z Archiwum X” doczeka się kolejnych sezonów? 6

Gary Newman, dyrektor Fox TV podczas konferencji z dziennikarzami na TCA zdradził oficjalnie, że trwają rozmowy nad przywróceniem do życia kultowego serialu „Z Archiwum X”.

Newman wraz z twórcą serialu Chrisem Carteren dodali, że w chcieliby w głównej obsadzie powrócili David Duchovny i Gillian Anderson co oznaczałoby, że szykują kontynuację serialu a nie jest reboot z nową obsada.

Z Archiwum X” był emitowany w latach 1993 – 2002 i liczył 202 odcinki. Otrzymał czternaście nagród Emmy i 61 innych nagród, na 141 nominacji. Doczekał się również jednosezonowego spin-offu Samotni Strzelcy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-01-18

Nie jestem przekonany, ostatni naprawdę świetny okres Archiwum X to 1998 rok i końcówka 5 sezonu. Potem nastąpiły niezły 1 film kinowy, 4 dużo słabsze sezony serialu i jeszcze gorszy, drugi film kinowy. Jak dla mnie temat się wypalił i powinien zostać raz na zawsze zamknięty.

Anderson ma Hannibala, a Duchovny serial o bandzie Mansona, więc nieprędko możemy doczekać się 10 sezonu.

tanbuelo Quagmire 2015-01-21

Anderson ma jeszcze Upadek. Co do reszty – zgadzam się absolutnie.

Quagmire tanbuelo 2015-01-21

Dzięki, zapomniałem o tym serialu. Podobno "Grey" dzielnie dotrzymuje kroku bardziej utytułowanej koleżance.

Quagmire tanbuelo 2015-01-21

Jamie Dornan gra główną rolę w ekranizacji znanego romansidła "50 twarzy Greya". Od lutego będzie prawdopodobnie wyskakiwał z każdej lodówki.

tanbuelo Quagmire 2015-01-21

Oglądałam tylko jeden odcinek The Fall, ale faktycznie zwróciłam uwagę na grę Dornana. Jest naprawdę dobry. Co do Gillian, to gra taką dziwną postać – zimną, trochę bezpłciową. Nie wiem co o niej myśleć. Poza tym jej brytyjski akcent w tym serialu jakoś mnie drażni. Chyba dla mnie pozostanie agentką Scully. ;)

Gracjan Mikitin Quagmire 2015-01-22

Dornan nie tylko dotrzymuje kroku, on ją wyprzedza. Każda scena z nim to prawdziwa uczta, znakomity jest :)

Tomasz 2015-01-22

A ja trzymam kciuki za przywróceniem do życia serialu! To prawda, że końcowe sezony były nie najlepsze, ale jeśli uda im się przywrócić klimat z pierwszych pięciu sezonów to może być ciekawie. No chyba, że wymyślą coś lepszego!

Proszę czekać…