Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Noc Kina [zakończony] 4

Już 30 stycznia br. odbędzie się 16. edycja Nocy Kina! Poprzednie imprezy gromadziły pond 20 tysięcy widzów. O tym, czy najbliższa pobije rekord frekwencyjny dowiemy się już 30 stycznia, kiedy kinomani wypełnią sale kin w 19 miastach.

Laureatami konkursu zostali: Jami, martynaack, pyciam1, damian529111, czarna_elva, Golem21, Anulka1357, sprezyna92, inermis, TheKing23, zizuwr, MegaTM, apteacher
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

30 stycznia sieć kin Multikino zaprasza do udziału w 16. edycji Nocy Kina, podczas której kinomani będą mieć okazję zobaczyć najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami, a w repertuarze znajdą się komedie, horrory, dramaty oraz filmy akcji.

16. edycja Nocy Kina odbędzie się 30 stycznia 2015 roku w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze, Łódź.

Repertuar:
Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze, Łódź:

Warszawa Targówek

Bilety można nabyć od 1 stycznia w kasach biletowych, w całej sieci kin Multikino oraz online przez stronę www.multikino.pl
O szczegółowy repertuar zapytaj w swoim kinie. Kartonikowy repertuar wraz z wielką dolewką otrzymasz z biletem od 16 stycznia 2015 roku. Osoby, które zakupiły bilety w przedsprzedaży otrzymają kartonikowy repertuar wraz z dolewką po wcześniejszym pokazaniu biletu w kasie po 16 stycznia lub w dniu imprezy.

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenia na Noc Kina w Multikinie: 30.01.2015 (piątek), godz. 23.00 do Multikina Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze, Łódź.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze, Łódź)
- w tytule maila proszę wpisać: Noc Kina

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 28.01.2015 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 29.01.2015 do godziny 14.00 na stronie głównej fdb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie (Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze, Łódź).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Tomasz 2015-01-29

Dziękuję za wygraną! :) wiadomo jaka jest kolejność filmów?

Natalia Karzel MegaTM 2015-01-29

Niestety nie znamy kolejności filmów i nie widać tej informacji jeszcze na stronie Multikina. Myślę, że można zapytać już w konkretnym kinie :)

Tomasz nathalie 2015-02-03

wszystkie 9 było naraz puszczanych, po prostu dostajemy rozkład z godzinami i wybieramy sobie 3, miejsca dowolne, fajna sprawa. Polecam film "Gość" genialna muzyka oraz dobre role aktorskie ;)

Golem21 2015-01-30

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma kolejności w ogóle. W każdej z sal kina wyświetlany jest w kółko jeden, przypisany do niej film. Można więc ustalić sobie kolejność samemu :)

Lesli 2015-01-25

Jak to dobrze, że bilet jest tylko do WYBRANYCH kin z sieci, a nie do wszystkich – zwiększą się szanse co niektórych wieśniaków.
Ironia jest skierowana przeciwko bossom multikina, a nie przeciwko organizatorom konkursu fdb, bo co to za polityka i wybiórczość, to tak jakby sieciówki sprzedawały określony towar tylko w wybranych sklepach, a nie we wszystkich.

Proszę czekać…