Zdjęcia planu Piratów z Karaibów 5 2

W sieci zadebiutowało kilka zdjęć prezentujących plan produkcji piątej części Piratów z Karaibów, których podtytuł brzmi Dead Men Tell No Tales. Film studia Walt Disney Pictures pojawi się w amerykańskich kinach 7 lipca 2017 roku.

Johnny Depp powróci do roli kapitana Jacka Sparrowa, jak również Geoffrey Rush, który wcieli się w ponownie w kapitana Barbossę. Javier Bardem gra czarny charakter w filmie – kapitana Branda, a Brentonowi Thwaitesowi przypadła rola Henry’ego, brytyjskiego żołnierza. Do obsady ostatnio trafiła także aktorka znana z serialu Skins, Kaya Scodelario.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2015-01-26

To tylko moje życzenie, które zapewne spełnione nie zostanie, ale – mam nadzieję, że Depp poniesie kolejną finansową porażkę w box office. Może w końcu pójdzie po rozum do tego pustego łba i zacznie grać w czymś sensownym.

Quagmire Movieman 2015-01-26

Może też być i tak: We wrześniu zadebiutuje dramat o mafii "Black Mass", z nim i Benedictem Cumberbatchem, w którym Depp nosi sztuczną łysinę. Nominacja do Oscara, odrodzenie gwiazdy, miliard dla Alicji 2, miliard dla Piratów 5, kolejnych 10 lat z Deppem-Sparrowem na ekranie :)

Na szczęście narasta znużenie kierunkiem jaki przybrała kariera Deppa w ostatnich 10 latach.

Proszę czekać…