Start produkcji filmu Kids in America 0

Prace na planie rozpoczęły się w tym tygodniu. Poinformowało o tym Universal Pictures i Imagine Entertainment.

Główną rolę zagra Topher Grace (W doborowym towarzystwie), który wcieli się w postać Matta Franklina, ukończył on właśnie college. Razem z siostrą bliźniaczką i najlepszym przyjacielem starają radzić sobie z wkraczaniem w dorosłe życie.

Topher Grace po lewej w filmie W doborowym towarzystwie 2004Topher Grace po lewej w filmie W doborowym towarzystwie 2004

Zdjęcia do Kids in America odbywać się będą we Phoenix.

W filmie zagrają również Anna Faris (Straszny film) jako Wendy, siostra Matta; zwycięzca nagrody Tony'ego Dan Fogler (Good Luck Chuck), który wcieli się w Barry'ego Nathana, przyjaciela głównego bohatera; Australijska aktorka Teresa Palmer (Klątwa 2) jako dziewczyna ze snów Matta – Tori Frederking.

Michael Dowse (It's All Gone Pete Tong) stanie za kamerą obrazu, jest on również współtwórcą scenariusza. Jego partnerami byli Jeff i Jackie Filgo. Produkcją zajmie się zwycięzca Oscara Brian Grazer. Autorem zdjęć będzie Terry Stacey.

Topher Grace kończy już prace na planie filmu Spider-Man 3 (zobacz zwiastun), który będzie miał polską premierę 4 maja 2007 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…