Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Liam Hemsworth gwiazdą Dnia niepodległości 2? 1

Jak donosi TheWrap, Liam Hemsworth otrzymał propozycję zagrania głównej roli w drugiej części Dnia niepodległości. Reżyserem filmu będzie Roland Emmerich.

Premiera Dnia niepodległości 2 zaplanowana jest na 24 czerwca 2016 roku, czyli niemalże 20 lat po premierze pierwszej części (ta swoją premierę miała 3 lipca). Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w maju, a za scenariusz odpowiada Carter Blanchard . Dodatkowo wiadomo jeszcze, że w produkcji nie wystąpi gwiazda poprzedniej części – Will Smith. W filmie natomiast mają wystąpić Bill Pulman, czyli filmowy prezydent Thomas J. Whitmore oraz Jeff Goldblum jako David Levinson.

Sam Hemsworth na brak pracy z pewnością nie narzeka. W ubiegłym roku mogliśmy oglądać go chociażby w trzeciej części kasowej serii – Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I. W tym roku natomiast w kinach zadebiutują trzy filmy z jego udziałem: Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część II, Bay Way of Helena (wystąpi u boku takich aktorów jak William Hurt czy Woody Harrelson, z którym zna się z pracy przy Igrzyskach śmierci) oraz The Dressmaker (w obsadzie między innymi Kate Winslet i Judy Davis).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…