Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lubicie horrory od Paramount? Właśnie poznaliśmy daty premier. 1

Paramount Pictures ogłosiło daty premier swoich najnowszych filmów grozy. Na liście znajdują się trzy tytuły i są to Paranormal Activity: The Ghost Dimension (premiera 23 października 2015), Rings (13 listopada 2015) oraz Friday the 13th (premiera 13 maja 2016).

Dodatkowo wiadomo z kim mniej więcej ten filmy będą mierzyły się w amerykańskim box office’ie. Premiera Paranormal Activity: The Ghost Dimension, która została przesunięta z marca na październik, daje jasno do zrozumienia, że Paramount liczy na zyski z racji święta Halloween. Kolejna już odsłona Paranormal Activity 23 października powalczy z The Last Witch Hunter z Vinem Dieselem w roli głównej, Jem and the Holograms na podstawie serialu animowanego z lat 80 oraz horrorem od Warner Bros., którego tytułu na razie nie podano.

Rings z Matildą Lutz w roli głównej będzie musiało odeprzeć ataki niezatytułowanej jeszcze komedii od New Line oraz dramatu kryminalnego Barry'ego Levinsona, Rock the Kasbah. W obsadzie głośne nazwiska: Shia LaBeouf, Zooey Deschanel, Bruce Willis, Kate Hudson, Bill Murray oraz Danny McBride.

Nowy Piątek trzynastego, który będzie już 13 filmem serii, a jego reżyserem jest David Bruckner stanie w szranki z komedią od Universal Pictures, która również nie ma jeszcze tytułu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…