Porcja nowych fotek z Avengers: Czas Ultrona 3

Film Avengers: Czas Ultrona Marvela, pojawi się w polskich w kinach 7 maja. Za reżyserię odpowiedzialny jest Joss Whedon, a w głównych rolach powrócą m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans oraz Chris Hemsworth jak Thor.

Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire 2015-01-29

Mam wrażenie, że wszystkie materiały promocyjne pokazują ze trzy sceny akcji: pierwsza Hulk kontra Iron Man w mechu, druga Thor i Kapitan w śnieżnym lesie, trzecie Hawkeye, Scarlett Witch i Quicksilver pośród slumsów albo zniszczonego miasta. Trochę mało efektowna i rozczarowująca kampania jak na jeden z najdroższych filmów w historii kina.

Proszę czekać…