Bob Iger potwierdza daty premier Star Wars Episode VIII i IX

CEO Disneya, Bob Iger potwierdził kiedy pojawią się dwie kolejne kontynuację siódmego epizodu sagi, Przebudzenia Mocy. Star Wars Episode VIII wejdzie do kin w 2017 roku, a kończący trylogię Star Wars Episode IX pojawi się w 2019 roku.

Film J.J. Abramsa, Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy uderzy do polskich kin 25 grudnia tego roku. Oprócz tego zaplanowane są dwa solowe filmy. Pierwszy z nich w reżyserii Garetha Edwardsa ma zaplanowaną datę premiery na 16 grudnia 2016 roku, a następny, za który odpowiedzialny jest Josh Trank pojawi się w maju 2018 roku. Nie ma jeszcze potwierdzenia dotyczących postaci lub historii, na których skupią się te solowe filmy.

Źrodło: Get Your Geek On


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.