Sony Pictures dystrybutorem nowego filmu Woody'ego Allena

Woody Allen

Bez niespodzianki. Sony Pictures Classics nabyło prawa od studia Gravier Productions do dystrybucji nowego filmu w reżyserii Woody'ego Allena. Film zatytułowany jest Irrational Man i pojawi się w jeszcze niesprecyzowanej dacie w 2015 roku. Będzie to już ósma kolaboracja reżyseria z tym studiem.

Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących fabuły. W obsadzie znajdują się między innymi Joaquin Phoenix, Parker Posey, Jamie Blackley oraz Emma Stone, która wcześniej współpracowała z Allenem na planie Magii w blasku księżyca.

Dość niedawno informowaliśmy o podpisaniu kontraktu przez Allena na nakręcenie dla Amazon Studios pierwszego w karierze reżysera serialu telewizyjnego. Ciekawi mnie jak Nowojorczyk odnajdzie się w nowym dla siebie formacie. Czekam na ten projekt chyba bardziej od nowego Irrational Man.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.