Fassbender jako Steve Jobs 1

Wyciekły nieoficjalne zdjęcia z planu filmu Steve Jobs, na których możemy zauważyć jak prezentuje się Michael Fassbender jako tytułowy bohater oraz jego partner Steve Wozniak grany przez Setha Rogena. Premiera produkcji planowana jest na 2016 rok.

Steve Jobs był jedną z kluczowych postaci końca XX wieku. Nie ukończywszy nigdy studiów, pokazał wszystkim, że posiadając wizję i żelazną determinację oraz bezwzględnie trzymając się raz wyznaczonego celu, można zmienić świat. Jobs był współzałożycielem firmy Apple, a także głównym wynalazcą pierwszych domowych komputerów. Za scenariusz filmu odpowiada Aaron Sorkin (The Social Network), a bazuje on na książce napisanej przez Waltera Isaacsona,

W filmie wystąpią również Kate Winslet, Jeff Daniels, Katherine Waterston, Michael Stuhlbarg oraz Perla Haney-Jardine. Za powstanie filmu odpowiada Danny Boyle (Slumdog, milioner z ulicy).


p=.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
bizarre 2015-02-05

Fassbender właściwie odkąd się pokazał szerszej publiczności nie wychodzi z formy, utrzymuje bardzo wysoki poziom i nie zdziwię się jeśli za rolę Jobsa wpadnie mu Oscar, bo Akademia lubi filmy tego typu.

Proszę czekać…