Astro Boy będzie miał aktorski film 1

Jak donoszą media, Astro Boy ma doczekać się swojego własnego aktorskiego filmu. Produkcją zajmują się Australijski Animal Logic Entertainment oraz Japoński Tezuka Productions. Jeszcze nie zatrudniono reżysera, ale trwają poszukiwania scenarzysty.

Producentami wykonawczymi będą Jason Lus, Mike Callaghan i Reuben Liber, wspierać ich będzie Zareh Nalbandian. Wspomniana firma wcześniej odpowiedzialna była za powstanie takich filmów jak X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, 300, LEGO® przygoda, Matrix, a także nadchodzącego Avengers: Czas Ultrona.

Twórcą Astro Boya jest Osamu Tezuka. Opowiada on historię młodego robota, który został skonstruowany przez naukowca, by zastąpił mu jego zmarłego syna. Jednak zostaje on porzucony, i przygarnięty przez innego inżyniera, który postanawia przerobić Astro Boya na robota walczącego z przestępczością.

Przypomnijmy, że w 2009 roku doczekaliśmy się animowanej wersji przygód wspomnianego bohatera, jednak film okazał się finansową klapą, zarabiając jedynie 39.9 miliona dolarów przy budżecie sięgającym 65 milionów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…