Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hollywoodzkie gwiazdy w nowym filmie Camerona Crowe'a 5

29 maja do kin w Stanach Zjednoczonych wejdzie najnowszy film Camerona Crowe'a, który będzie nosił tytuł Aloha. W obsadzie wielkie hollywoodzkie gwiazdy na czele z Bradley'em Cooperem, Emmą Stone, Rachel McAdams, Billem Murray'em oraz Alekiem Baldwinem. Dzisiaj w sieci zadebiutowała zapowiedź filmu.

"Aloha" to historia przedstawiciela firmy zbrojeniowej, którego zadaniem będzie powrót na Hawaje, gdzie odnosił największe sukcesy w swojej karierze. Poza pracą będzie czekała tam na niego dawna miłość. Problem pojawi się w momencie, kiedy pozna młodą kobietę pracującą w armii jako pilot. Pomiędzy tym dwojgiem zacznie rodzić się uczucie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Sympatyczna odtrutka po wczorajszym, słabiutkim zwiastunie Trainwreck. Crowe to sympatyczny, solidny rzemieślnik, a trudno też zepsuć scenariusz która opiera się na pogodzeniu z przeszłością dzięki miłości do Emmy Stone. Przecież każdy jest w stanie uwierzyć w to bez wahania. Jakoś ostatnio Emma została "maskotką starszych panów": Edward Norton (19 lat różnicy), Colin Firth (28 lat różnicy), Bradley Cooper (13 lat różnicy), Joaquin Phoenix (14 lat różnicy) :)

Movieman Quagmire

Szkoda, że między mną a nią nie ma takiej. Może by mnie przyjęła. W tym zwiastunie wygląda obłędnie (jak zwykle zresztą <miłość>).

Proszę czekać…