Ryan Reynolds pokazuje maskę Deadpoola 4

Ryan Reynolds ujawnił na jednym z portali zdjęcie na którym widzimy maskę Deadpoola, w którego wcieli się w nadchodzącej adaptacji komiksu. Premiera planowana jest na luty 2016 roku, za reżyserię odpowiada Tim Miller.

Głównym bohaterem filmu będzie Wade Wilson (aka. Deadpool) – niezwykle gadatliwy socjopata, który uwielbia czarny humor. Był żołnierzem sił specjalnych jednak ze względu na swój charakter został zwolniony ze służby, następnie trafił do armii najemników, gdzie także nie pobył zbyt długo. Po jakimś czasie dowiaduje się, iż cierpi na raka, co całkowicie odmienia jego życie. Decyduje się na wzięcie udziału w tajemniczym rządowym eksperymencie – Weapon X. Podczas serii genetycznych operacji zostaje całkowicie uleczony, problem w tym, że jego psychika wydaje się być jeszcze bardziej pokręcona.

2016 rok zapowiada się wyśmienicie dla fanów filmów o superbohaterach, oprócz wspominanego Deadpoola, zobaczymy X-Men: Apocalypse, Captain America: Civil War, Doctor Strange, oraz Batman v. Superman: Dawn of Justice.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…