Shazam może trafić szybciej na duży ekran 2

Jakiś czas temu otrzymaliśmy informację, że adaptacja powieści graficznej Shazam, nie trafi do kina najszybciej niż w 2019 roku. Dzisiaj pojawiły się optymistyczne informacje dla fanów, które mogą przyśpieszyć debiut produkcji lub jej bohatera.

Podczas jednego z wywiadów, Dwayne Johnson który w filmie wcieli się w postać Black Adama, zdradził kilka ciekawych informacji.

Film może trafić do kin trochę szybciej niż się spodziewaliśmy. Scenariusz już jest na wykończeniu i zapowiada się świetnie. Do tego dochodzi spore poparcie od studia. Jest to świetna okazja na pokazanie jak Black Adam rozwija się w antybohatera. Mam również sporo swobody w jego tworzeniu, co powala mi oprócz pokazania jego okrucieństwa, dodać trochę humoru, polegającego na mruganiu okiem do widza. Produkcja będzie utrzymana w klimatach komiksowych, do tego nie będziemy uzależnieni od reszty kinowego uniwersum DC.

ShazamShazam

Jak wiadomo DC ma napięty harmonogram i nie wiadomo, czy film gdzieś uda się upchnąć, zmuszało by to ich do wprowadzania trzech filmów rocznie, co jest trochę ryzykowne. Może to również oznaczać, ze film wskoczy w miejsce Aquamana albo The Flash, których premiery przewidziane są na 2018 rok.

Może to również oznaczać, że Shazam lub Black Adam pojawi się w jednym z wcześniejszych filmów Marvela. Podobnie jak stanie się z Wonder Woman, Aquamanem i Cyborgiem, którzy przed swoimi solowymi produkcjami pojawią się w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Kolejną opcją jest pojawienie się Shazama jako siódmego członka Ligi Sprawiedliwych w The Justice League Part One, choć tutaj największe szanse daje się Zielonej Latarni. Zresztą tak zrobiono w animowanym filmie Liga Sprawiedliwych: Wojna, w którym Shazam zastąpił Aquamana.

Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…