Znamy reżysera Lego: Przygody 2 2

Producenci ogłosili nazwisko reżysera filmu Lego: Przygoda 2, który pojawi się na ekranach w 2018 roku. Jest nim debiutant Rob Schrab.

Stało się tak głównie z tego powodu, że twórcy pierwszej części (Phil Lord i Christopher Miller) są obecnie rozchwytywani i nie mają czasu zająć się sequelem, lecz odpowiedzialni będą za jego scenariusz.

Jest to dosyć ryzykowna decyzja Warner Bros., stawianie na debiutanta. Chociaż w pierwszej części także postawiono na mało znaną dwójkę reżyserów i pomysł wypalił.

Rob Schrab w swoim dorobku ma reżyserię kilku odcinków seriali Community, czy Świat według Mindy, jest również autorem scenariusza do bardzo dobrej animacji Straszny dom. Dodatkowo został polecony przez Phila Lorda i Christophera Millera, którzy posumowali go w kilku zdaniach.

Jesteśmy niesłychanie podekscytowani współpracą z Robem, on jest geniuszem komedii. Już od dawna chcieliśmy pracować razem z nim, nikt tak ciężko jak on nie pracuje. Jego poczucie humoru i estetyka pracy doda do projektu niesamowicie silnego sojusznika.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2015-02-25

Maczał palce w "Community" i "Parks and Rec", więc powinno być ok :)

Proszę czekać…