Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Kung Fu Panda 3 dostaje drugiego reżysera 0

Ostatnie miesiące nie zwiastują za wiele dobrego "Kung Fu Pandzie 3". Studio DreamWorks Animation już raz zdecydowało się na przeniesienie daty premiery – ze stycznia na marzec 2016 roku. Kolejna zmiana terminu, wskazywałaby jednie na poważne kłopoty twórców. Dlatego swoje nadzieje produkcja pokłada w nowym, drugim reżyserze– Alessandro Carlonim.

Kung Fu Panda

Pierwotnie reżyserią miała zająć się tylko Jennifer Yuh (Kung Fu Panda 2). Alessandro Carlonim nadzorował animatorów Kung Fu Pandy oraz współtworzył fabułę animacji Jak wytresować smoka 2. Decydując się na wyreżyserowanie "Kung Fu Pandy 3", postanowił stworzyć swój pierwszy film pełnometrażowy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…