Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Gorączka lodu w marcu 0

Kraina lodu będzie miała swoją krótką kontynuację już w marcu. Premiera odbędzie się 13 marca 2015 roku. Produkcją zajmują się twórcy Krainy lodu. Jennifer Lee oraz Chris Buck zajęli się wyreżyserowaniem filmu, natomiast za produkcję odpowiada Peter Del Vecho. O powtórny sukces ścieżki dźwiękowej postarają się Robert Lopez i Kristen Anderson-Lopez, którzy napiszą nową piosenkę.

Frozen Fever

Fabuła obejmuje urodziny Anny, która budząc się tego dnia otrzyma wielką niespodziankę od Elsy I Kristoffa – przyjęcie urodzinowe. Nie zabraknie oczywiście rozkosznego i zarazem śmiesznego Olafa. Wszelka uwaga rezolutnego bałwanka zostanie pochłonięta przez przepyszny tort urodzinowy.
W polskiej wersji językowej usłyszymy głosy z Krainy lodu: Annę Cieślak, jako Annę oraz Czesława Mozila – Olafa.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…