Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Pora na przygodę trafi do kin 1

Pora na przygodę z inicjatywy Warner Bros. stanie się wersją kinową. Fani oczekiwali tego zapewne od dłuższego czasu.

Pora na przygodę

Serial animowany emitowany jest na kanale Cartoon Network. Twórcą oryginału jest Ward Pendleton. Głównymi bohaterami są człowiek Finn oraz jego przyjaciel – żółty pies Jake, który może zmienić kształt swojego ciała, bawić się nim niemal, jak plasteliną. Akcja rozgrywa się w krainie Ooo na postapokaliptycznej Ziemi. Bohaterowie mają sporo tytułowych przygód, odwiedzają niesamowite miejsca oraz napotykają na swojej drodze intrygujące postaci takie, jak wampirzyca Marcelina, Lodowy Król, czy Królewna Balonowa.

Na chwilę obecną nie wiemy za wiele w kwestii kinowej wersji „Pory na przygodę”. Prawdopodobnie przy projekcie pracować będą twórcy odpowiedzialni za The Lego Batman Movie. Produkcją zajmie się Chris McKay i Roy Lee.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…