Znamy reżysera i scenarzystę reboota Spider-Mana! 2

Nie trzeba było długo czekać na ogłoszenie kandydata na stanowisko reżysera (i scenarzysty) reboota Spider-Mana, który ma powstać po dojściu do porozumienia między Marvelem a studiem Sony. Latino Review podaje, że Drew Goddard został reżyserem nowego filmu o przygodach Człowieka-pająka, a także zajmie się scenariuszem.

Przypomnijmy, że Goddard zrezygnował z projektu Marvel’s Daredevil (który już 10 kwietnia zadebiutuje na Netflixie) na rzecz The Sinister Six. Teraz kiedy przyszłość tego projektu jest dość mglista, choć studio nadal twierdzi, że planuje realizację filmu, wybór wydaje się być odpowiedni.

Drew GoddardDrew Goddard

Latino Rewiew twierdzi także, że orgin strory w filmie zostanie pominięte, a za to ważną częścią będzie walka Spider-Mana z Iron Manem i rekrutacja do zespołu Avengers. W filmie ma pojawić się złowroga szóstka (Sinister Six). Jak na razie te i podobne informacje dotyczące fabuły pozostają plotkami.

Nowy Spider-Man ma zadebiutować w kinach 28 lipca 2017 r. Spekuluje się, że pierwszy występ tej postaci nastąpi w filmie Captain America: Civil War. Po ogłoszeniu reżysera, zapewne kolejne newsy będą dotyczyć decyzji obsadowych. Jesteśmy ciekawi co przyniesie przyszłość i na pewno będziemy informować o postępie prac nad filmem. Uważacie Goddarda za godnego następce Marca Webba?

Źrodło: Latino Review

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

jacks 2015-03-02

Jak narazie jestem za. Czekam jeszcze na oficjalne info o nowym "nie-białym" Pajęczaku i decyzją kto go zagra. Będą jaja jak wybiorą dziewczynę :P

Quagmire jacks 2015-03-02

W newsie od Latino nie ma chyba nic na ten temat. Wydaje mi się, że Goddard zajmuje tutaj stanowisko przedstawiciela Jossa Whedona, a ten jest raczej znany ze świeżego, ale nie wywrotowego podejścia do uniwersum Marvela.

jacks Quagmire 2015-03-02

Gdzieś pisali o tym, że nie będzie on biały. Z tą dziewczyną to wszedłem głębiej już w komiksowe uniwersum, ale sądzę, że możemy się spodziewać zmian jak u Johny’ego Stroma z F4.

Quagmire jacks 2015-03-03

To prawda, pisał o tym The Wrap. Wydaje mi się jednak, że Latino Review i Hollywood Deadline mają pewniejsze (aktualniejsze?) źródła i skoro dowiedzieli się, że nie pokażą narodzin Spider-Mana, to tym bardziej wiedzieliby już o zmianie rasy. O Pajęczycy Sony planuje prawdopodobnie oddzielny film, na razie odłożony na półkę tak jak Sinister Six.

Animek84 jacks 2015-03-03

Może jeszcze żółty i do tego żyd? W Civil War ma być Parker, a nie jakiś 15 letni gimbus.

jacks Quagmire 2015-03-03

Z tym tylko, że często Latino ma niepotwierdzone plotki, które ostatecznie nimi pozostają :) Myślę, że i tak narazie wszystko idzie w niezłym kierunku.

Quagmire jacks 2015-03-03

Wiesz co Jacks, już sam nie wiem, z moich osobistych odczuć wynika dokładnie to samo, ale część internautów upiera się, że Latino ma najlepsze źródła. Chciałbym zobaczyć jakieś badania na ten temat :)

jacks Quagmire 2015-03-03

Mi się zdaje, że mają dobre wtyki, ale żeby nie wyszło, że szpiegują to puszczają jakieś niepotwierdzone info o czymś wyczekiwanym żeby wyszło, że jednak coś tam spartolili :) Zresztą takie plotki z Hollywood zawsze się najlepiej czyta, a później weryfikuje z realiami :)

Quagmire 2015-03-02

Spokojna głowa, jeszcze nic nie jest oficjalnie potwierdzone. Goddard wydaje się logicznym wyborem, w wykradzionych mailach Pascal twierdziła, że scenariusz Sinister Six przypomina bardziej skrypt solowego filmu o Spider-Manie.

Proszę czekać…