Znamy reżysera i scenarzystę reboota Spider-Mana!

Nie trzeba było długo czekać na ogłoszenie kandydata na stanowisko reżysera (i scenarzysty) reboota Spider-Mana, który ma powstać po dojściu do porozumienia między Marvelem a studiem Sony. Latino Review podaje, że Drew Goddard został reżyserem nowego filmu o przygodach Człowieka-pająka, a także zajmie się scenariuszem.

Przypomnijmy, że Goddard zrezygnował z projektu Marvel’s Daredevil (który już 10 kwietnia zadebiutuje na Netflixie) na rzecz The Sinister Six. Teraz kiedy przyszłość tego projektu jest dość mglista, choć studio nadal twierdzi, że planuje realizację filmu, wybór wydaje się być odpowiedni.

Drew GoddardDrew Goddard

Latino Rewiew twierdzi także, że orgin strory w filmie zostanie pominięte, a za to ważną częścią będzie walka Spider-Mana z Iron Manem i rekrutacja do zespołu Avengers. W filmie ma pojawić się złowroga szóstka (Sinister Six). Jak na razie te i podobne informacje dotyczące fabuły pozostają plotkami.

Nowy Spider-Man ma zadebiutować w kinach 28 lipca 2017 r. Spekuluje się, że pierwszy występ tej postaci nastąpi w filmie Captain America: Civil War. Po ogłoszeniu reżysera, zapewne kolejne newsy będą dotyczyć decyzji obsadowych. Jesteśmy ciekawi co przyniesie przyszłość i na pewno będziemy informować o postępie prac nad filmem. Uważacie Goddarda za godnego następce Marca Webba?

Źrodło: Latino Review


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.