Widowiskowy nowy zwiastun Avengers: Czas Ultrona 10

W sieci pojawiła się trzecia pełna zapowiedź filmu Avengers: Czas Ultrona w reżyserii Jossa Whedona. W polskich kinach ten blockbuster pojawi się 7 maja bieżącego roku dzięki Disneyowi.

Kiedy Tony Stark (Robert Downey Jr.) próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron (głos Jamesa Spadera) ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Czarna Wdowa (Scarlett Johansson) i Hawkeye (Jeremy Renner) zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

Poniżej zwiastun z polskimi napisami:

Źrodło: Marvel Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Quagmire

Niby wszystko na swoim miejscu (może oprócz niezgrabnie wstawionych humorystycznych odzywek), ale jakoś pozostawiło mnie to obojętnym. Nie ma ani jednej sceny do której naprawdę chciałbym wrócić.

ferhin2 Quagmire

bo to trzeba lubić.

Quagmire ferhin2

Pierwsza część dostała ode mnie 8/10, chyba za konesera wykwintnego, europejskiego kina festiwalowego tutaj nie uchodzę :)

ferhin2 Quagmire

jak dla mnie 2 jakoś się od 1 nie będzie różniła. zwiastuny są różne, sami wiemy, że trailery potrafią być zrobione po mistrzowsku albo całkiem skopane. akcja, efekty i dziecinna fabuła to charakteryzuje produkcje Marvela i ja się tu nie doszukuję większych różnic. humor wpleciony w akcje potrafi skutecznie zniesmaczyć czego najlepszym przykładem był ostatni Spider-Man, ale ten w postaci Iron Mana osobiście mi nie przeszkadza,

Redox ferhin2

Też podobnie uważam, dlatego bardziej czekam na "Civil War". Choć na "dwójce" na pewno też miło zleci czas w kinie.

Santanico

no i to jest właśnie zwiastun na jaki czekałem :-)

Proszę czekać…