Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Premiera serialu Kirby Buckets w Disney XD 2

7 marca (sobota) o godzinie 9.00 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu pt. „Kirby Buckets”.

Kirby Buckets

Sitcom opowiada o tytułowym bohaterze marzącym zostaniu animatorem. Jego idolem jest MacCallister. Wraz z przyjaciółmi udaje się w przygodę, w której rysunki chłopca nabierają żywych kształtów.
Twórcą serialu jest Gabe Syndner oraz Mike Alber. Amerykańska premiera odbyła się 20 października 2014 roku na kanale Disney XD. Polska premiera już 7 marca (sobota) również na kanale Disney XD. Ponadto został zapowiedziany drugi sezon serialu!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…