Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Melissa Benoist w kostiumie Supergirl! 4

Mamy dla Was pierwsze zdjęcie Melissy Benoist w kostiumie Supergirl, czyli głównej bohaterki nowego superbohaterskiego serialu, który powstaje dla stacji CBS. Twórczynią kostiumu jest Colleen Atwood, która pracowała również przy Arrow oraz The Flash.

Supergirl będzie opowiadał historie Kary, dziewczyny pochodzącej z Kryptona, która postanawia pokazać światu swoje nadprzyrodzone umiejętności. Oprócz Benoist w obsadzie między innymi Laura Benanti, Calista Flockhart, Chyler Leigh, David Harewood, Dean Cain i Helen Slater.

Twórcami serialu są Greg Berlanti i Allison Adler.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Avatar square 200x200
Redox 2015-03-06

Nie zagrało. Mimo, że lubię kostiumy z "The Flasha" i "Arrowa", to tutaj wieje tandetą.

Rob 2015-03-07

Żal na nią patrzeć. Wiejska Girl a nie SuperGirl.

Gracjan Mikitin 2015-03-06

Właśnie zastanawiałem się kogo mi ona przypomina i faktycznie – ten strój wygląda strasznie czirlidersko. Zobaczymy jak to się będzie prezentowało w ruchu, zdjęcia dopiero się zaczęły może wprowadzone zostaną jakieś zmiany.
Natomiast Melissa Benoist jest śliczna <3

Quagmire 2015-03-06

Szczerze mówiąc to wygląda jakby zaraz miała tańczyć z pomponami i skandować "od "s" do "u" przez "p" do "e" i "r" :) Zastanawiam się w czym tkwi problem tego kostiumu i dochodzę do wniosku, że jest nim emblemat na piersiach Supergirl. Sprawia on wrażenie wykonanego z gorszych jakościowo materiałów niż reszta stroju, co widać szczególnie na zdjęciu na którym bohaterka się uśmiecha. Aż trudno mi uwierzyć, że kostium został przygotowany przez 3-krotną laureatkę Oscara, przecież to właściwie zrzynka pomysłów i rozwiązań testowanych przy Superman Returns i Man of Steel (faktura stroju, odcienie kolorów).

bizarre 2015-03-08

Na pierwszy rzut oka ta Benoist wydała mi się zbyt przeciętna na Supergirl, ale im dłużej na nią patrzę, tym bardziej mi się podoba. Ma coś w sobie…

Proszę czekać…