Olśniewający zwiastun Krainy jutra 5

W sieci zadebiutowała pełna zapowiedź Krainy jutra, filmu sci-fi w reżyserii Brada Birda. Polska premiera widowiska zaplanowana jest na 22 maja bieżącego roku.

Kraina jutra to najnowszy film przygodowy Disneya opowiadający o niezwykłej podróży w czasie. Dwójka bohaterów: uznany w dzieciństwie za geniusza, a obecnie rozczarowany życiem Frank (George Clooney) oraz inteligentna nastolatka przepełniona zamiłowaniem do nauki Casey (Britt Robertson), wyruszają na niebezpieczną misję, której celem jest odkrycie tajemnicy miejsca zagubionego w czasie i przestrzeni, znanego jako „Kraina jutra”. To zadanie zmieni świat – i ich samych – na zawsze.

Źrodło: Disney Movie Trailers

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2015-03-10

Serio Redox? Olśniewający? Dla mnie totalny meh, absolutnie nic w nim nie zachęciło mnie do pójścia do kina. Szykuje się kolejna, taśmowa bajeczka od Disneya.

Redox Movieman 2015-03-10

Olśniewający na pewno pod względem wizualnym, szczególnie druga połowa zapowiedzi. W ogóle dobry trailer ze świetnie dobraną muzyką.

MJ_MARTINO Movieman 2015-03-10

Mnie również się podoba :)

Gracjan Mikitin Redox 2015-03-10

Dla mnie słabiutki zwiastun, filmu, który wydaje mi się, że widziałem już z milion razy. Lepsze już były te kilkunastosekundowe teasery od tego. Wygląda to jak kolejny szrot typu NIezgodna. Nawet wizualnie mnie nie zachwyca.

bizarre Movieman 2015-03-10

Również nie rozumiem zachwytów nad jego wizualną stroną, nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale sam pomysł wydaje się bardzo ciekawy.

Proszę czekać…