Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Ekranizacja książki o inteligentnych szczurach 0

Studio MGM zdobyło prawa do ekranizacji książki dla dzieci pt. "Mrs. Frisby & The Rates Of Nimh" Roberta C. O’Briena.

MFTRON

Bestseller traktuje o myszy zaprzyjaźnionej z grupą szczurów laboratoryjnych. Na skutek eksperymentów stają się superinteligentne. Porzucają laboratorium i zakładają wspólnotę gryzoni.
Scenariuszem zajmie się Michael Berg (Epoka lodowcowa). Zdradzono, że ekranizacja będzie połączeniem animacji komputerowej oraz filmu aktorskiego.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…