Rozszerzone promo dla nowych odcinków Flasha!

Stacja The CW wypuściła rozszerzone promo, które reklamuje aż trzy nadchodzące odcinki serialu The Flash. W materiale możemy zobaczyć dobrze znanych wrogów Flasha, jak Kapitan Cold (Wentworth Miller) czy Heat Wave (Dominic Purcell). Zapowiedź oferuje także spojrzenie na Liama McIntyre'a jako Czarodzieja pogody, podróż w czasie Barry’ego czy Marka Hamilla, który wciela się w rolę The Trickstera (pierwotnie aktor wcielił się w tą postać w The Flash w latach 90.).

Naznaczony tajemnicą z przeszłości Barry Allen (Grant Gustin) pracuje jako technik kryminalny w Central City. W wyniku poważnej awarii w miejscowym ośrodku badawczym w mieście dochodzi do poważnej katastrofy. Barry na kilka miesięcy zapada w śpiączkę. Po wybudzeniu odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Postanawia wykorzystać swoją zdolność do pomagania mieszkańcom i walki z przestępczością, bo jak się okazuje – nie on jeden posiadł nadprzyrodzoną moc.

Nowy odcinek, zatytułowany Out of Time zadebiutuje na antenie 17 marca o 20:00 czasu lokalnego.

Źrodło: The CW Television Network


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.