"May the Force Be With You"

Wiosenna ofensywa Polsatu 1

Telewizja Polsat na wiosnę zaproponuje swoim widzom wiele nowości. Nową ramówkę stacja zaprezentowała w czwartek. Na antenie Polsatu będzie można zobaczyć nowe polskie seriale – zarówno komediowe, jak i sensacyjne, programy rozrywkowe, ale także kontynuację dobrze już znanych pozycji.

3 marca na antenie Polsatu pojawi się pierwszy odcinek programu Jak oni śpiewają, który poprowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz. W widowisku, nadawanym w soboty po godz. 20.00, wezmą udział aktorzy znani z polskich seriali i telenowel, m.in. Andrzej Nejman i Małgorzata Lewińska.

W czwartki o godz. 22.00 widzowie Polsatu będą mogli oglądać nowy serial komediowy Mamuśki, opowiadający o perypetiach świeżo upieczonej pary małżeńskiej, która postanowiła się pobrać na przekór rodzinom. W sitcomie będzie można zobaczyć m.in. Stanisławę Celińską i Tomasza Karola. Reżyserem Mamuśek jest Andrzej Kostenko.

Bogusław Lindę, Pawła Wilczaka i Krzysztofa Pieczyńskiego widzowie Polsatu zobaczą w serialu sensacyjnym Prawo miasta, który nadawany będzie w niedziele o godz. 22.00.

Na antenie Polsatu pojawi się także serial komediowy I kto tu rządzi z Bogusławem Lindą i Małgorzatą Foremniak. Reżyserem tej produkcji jest Maciej Ślesicki.

Swój program w Polsacie będzie miał również Piotr Bałtoczyk. Jego program nadawany będzie we wtorki o godz. 20.00.

W połowie marca Polsat zaczyna transmisję z GP Formuły 1 z udziałem Roberta Kubica. Zawody pojawiać się będą też na antenie Polsatu Sport.

Polsat kontynuować będzie emisję produkcji już nadawanych, zarówno serialu (m.in. Pierwsza miłość, Rodzina zastępcza i Świat według Kiepskich), a także choćby teleturniejów (m.in. Grasz czy nie grasz).

Robert Kubica w Formule 1Robert Kubica w Formule 1

MediaLink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anita_Nowakowska

Dużo nie znaczy dobrze.
Żadna z powyższych propozycji nie przykuła mojej uwagi na tyle aby chcieć włączyć telewizor i Polsat. Wprost przeciwnie.

Proszę czekać…