Fox nadaje premiery dwóm swoim filmom

Studio Fox nadało daty premier dwóm swoim nowym filmom. Pierwszy z nich, Eddie the Eagle wyreżyserowany przez Dextera Fletchera pojawi się w kinach 29 kwietnia 2016 r. Kolejny, Keeping Up with Jones ma zadebiutować 1 kwietnia 2016 roku.

Eddie the Eagle przedstawi historię Eddie’ego Edwardsa (Taron Egerton), który był pierwszym brytyjskim skoczkiem narciarskim, który startował na Igrzyskach Olimpijskich. Mimo iż zajął ostatnią lokatę (zarówno na małej jak i średniej skoczni) na Olimpiadzie w Calgary w 1988 roku stał się ulubieńcem fanów. W obsadzie jest także Hugh Jackman.

Keeping Up with Jones opowie z kolei o pewnej parze, która jest przekonana, że ich sąsiedzi są rządowymi szpiegami. W obsadzie pojawiają się Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher i Gal Gadot.

Źrodło: collider.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.