Dwa nowe zdjęcia z Jurassic World

Universal Pictures opublikował w sieci dwa nowe zdjęcia promujące nadchodzące widowisko – Jurassic World. Film w reżyserii Colina Trevorrowa pojawi się w polskich kinach 12 czerwca bieżącego roku.

Każdego roku do Parku Jurajskiego na Isla Nublar przybywają miliony turystów, by z bliska podziwiać odtworzone genetycznie dinozaury. Tymczasem w laboratoriach trwają prace nad kolejnymi mutacjami genetycznymi, w wyniku których naukowcy powołują do życia dinozaura o cechach tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum jest większe, groźniejsze, inteligentniejsze i… wymyka się spod kontroli.

Na jednym ze zdjęć znajdują się Ty Simpkins i Nick Robinson, a w obsadzie oprócz nich znajdziemy Bryce Dallas Howard, Chrisa Pratta, Vincenta D'Onofrio, Irrfana Khana, Omara Sy i Jake'a Johnsona.

Źrodło: Universal Pictures


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.