Kwietniowe premiery na FOX i FOX Comedy 2

Prezentujemy propozycje na kwietniowe wieczory. Zobacz co stacja FOX i FOX Comedy mają do zaoferowania.

W kwietniu widzowie zobaczą po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX! Trzeci sezon serialu Zawód: Amerykanin.
Premiera: wtorek, 7 kwietnia, godz. 22:00 i 23:00. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 22:00 i 23:00.

Zawód: Amerykanin to trzymający w napięciu, chwalony przez krytyków serial, w którym w jedną z głównych ról wciela się zdobywczyni Złotego Globu i odtwórczyni uwielbianej na całym świecie tytułowej postaci serialu FelicityKeri Russell. Tym razem Keri wciela się w postać Elizabeth Jennings, przykładnej żony Phillipa Jenningsa (Matthew Rhys, Bracia i siostry), kochającej matki Paige (Holly Taylor Ashley) oraz Henry’ego (Keidrich Sellati The Jesuit), a zarazem oddanej agentki KGB. Małżeństwo Jenningsów przybyło do Stanów Zjednoczonych tylko w jednym celu: by gromadzić informacje dla ukochanej ojczyzny – Związku Radzieckiego i aby tego dokonać są w stanie poświęcić naprawdę wiele.
Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się w roku 1982, zaraz po śmierci Leonida Breżniewa, czyli w momencie, gdy stery okrętu zwanego Związkiem Radzieckim przejmuje Jurij Władimirowicz Andropow. Widzowie wiedzą już jak ta zmiana wpłynie na losy świata, ale co będzie oznaczała dla naszych bohaterów?

Kolejną premierową propozycją na kanale FOX jest drugi sezon serialu Salem.
Premiera: poniedziałek, 27 kwietnia, godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o godz. 21:00.

Salem to niezwykle mroczna, osadzona w siedemnastowiecznym Massachusetts, produkcja opowiadająca historie jednego z najbardziej okrutnego okresu amerykańskiej historii – polowania na czarownice. W Salem czarownice istnieją naprawdę, ale nie są tym, czym wydają się być. Serial, który w samym centrum opowieści umieszcza gorący romans Mary Sibley (Janet Montgomery, Czarny łabędź, Szpiedzy w Warszawie) oraz weterana wojennego Johna Aldena (Shane West, Szkoła uczuć, Liga niezwykłych dżentelmenów) przedstawia widzom zupełnie nową, śmiałą wizję Salem i jeszcze odważniejszy obraz czarownic. W najnowszej odsłonie Salem gościnnie ujrzymy m.in. Lucy Lawless znaną widzom z roli w serialu Xena: wojownicza księżniczka, która wcieli się w postać ostatniej potomkini niemieckiej linii czarownic oraz Stuarta Townsenda (24 godziny) w roli dociekliwego doktora próbującego za wszelką cenę rozwiązać tajemnicę, którą owiane jest Salem.

Zaś na kanale FOX Comedy premierowo zobaczymy szóste sezony Cougar Town: Miasto kocic (premiera: środa, 1 kwietnia, godz. 21:30 – trzy odcinki i Community (premiera: wtorek, 14 kwietnia, godz. 21:00).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…