Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Ladies Night [zakończony] 1

Mówi się, że „w marcu jak w garncu” dlatego Cinema City jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę na najbliższym wieczorze Ladies Night! Sieć kin zaprasza na energiczną komedię Dziewczyna warta grzechu z doborową obsadą. Duża dawka humoru i kobiecej niezależności już 26 marca aż 3 miesiące przed premierą, tylko w Cinema City! Z tej okazji mamy konkurs, tym razem szansa dla mieszkanek Krakowa!

Wiosna jeszcze się nie rozbudziła, ale wieczór Ladies Night to idealny sposób, aby na gorącym seansie wprawić się w wiosenny klimat. 19 marca warto wybrać się do jednego z 17 kin Cinema City gdzie pokażemy nową romantyczną komedię Petera Bogdanovicha Dziewczyna warta grzechu. Obraz twórcy Texasville to plejada gwiazd i duża dawka fantastycznego humoru. Na ekranie zobaczymy m.in. Jennifer Aniston (Szefowie Wrogowie), Owena Wilsona (Kowboje z Szanghaju), Imogen Poots (Need for Speed), Rhysa Ifansa (Niesamowity Spider-Man) i Quentina Tarantino (Deathproof). Zabierzcie swoje koleżanki na szaloną podróż po ludzkich emocjach, niezwykłych znajomościach i zaskakujących zbiegach okoliczności. Ekskluzywnie w Cinema City już 19 marca, przedpremierowy pokaz Dziewczyny wartej grzechu 3 miesiące przed polską premierą!

Dziewczyna warta grzechu to niezwykła historia przemiany, choć podobnej do tej z Pretty Woman to ukazanej w zupełnie nowym świetle. Główna bohatera Izzy, dostaje niezwykła szansę. Ma przestać zajmować się prostytucją w zamian za niezłą sumę pieniędzy. Sponsorem jej marzenia staje się znany broadwayowski reżyser. Historia nabiera jednak tempa, kiedy Izzy chce naprawdę zmienić swoje życie i zostać aktorką. Wkrótce pojawia się na castingu do sztuki, którą reżyseruje wspomniany wcześniej sponsor, a główną rolę gra niestety jego żona.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Dziewczyna warta grzechu, sieć kin przygotowała atrakcyjne niespodzianki. Wszystkie obecne panie będą mogły skorzystać z konsultacji w zakresie ciekawych i praktycznych tematów, które zainteresują każdą kobietę.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem Dziewczyny wartej grzechu oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się 19 marca w 17 kinach Cinema City w Polsce. Start o godzinie 19.30.

 • Cinema City Gliwice
 • Cinema City Kraków Bonarka
 • Cinema City Bydgoszcz
 • Cinema City Zielona Góra
 • Cinema City Katowice Silesia
 • Cinema City Gdańsk Krewetka
 • Cinema City Toruń Czerwona Droga
 • Cinema City Poznań Plaza
 • Cinema City Lublin
 • Cinema City Warszawa Arkadia
 • Cinema City Warszawa Mokotów
 • Cinema City Łódź Manufaktura
 • Cinema City Wałbrzych
 • Cinema City Rybnik
 • Cinema City Bielsko-Biała
 • Cinema City Częstochowa Jurajska
 • Cinema City Częstochowa Wolność

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenie na seans filmu Dziewczyna warta grzechu 19 marca o 19:30 w cyklu Ladies Night do kina Cinema City Kraków Bonarka.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko
- w tytule maila proszę wpisać: Ladies Night

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 18.03.2015 do godz. 23.00. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 19.03.2015 do godziny 14.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w kasie Cinema City Kraków Bonarka.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…