Znamy (nowego) kompozytora Bridge of Spies

Muzyki do nowego filmu Stevena Spielberga nie skomponuje John Williams, jak podawaliśmy wcześniej. Nowym kompozytorem filmu Bridge of Spies został Thomas Newman. Dodatkowo w sieci opublikowano kolejne oficjalne zdjęcie z nadchodzącego thrillera z czasów Zimnej Wojny, które przedstawiamy w dalszej części tego newsa.

Fabuła opowie historię amerykańskiego prawnika Jamesa Donovana (Tom Hanks), który zostaje zwerbowany w czasie Zimnej Wojny przez CIA w celu udania się do Europy. Będzie miał tam za zadanie negocjować warunki zwolnienia Francisa Gary’ego Powersa (Austin Stowell), pilota którego samolot zwiadowczy został zestrzelony na początku lat 60 przez Rosjan.

Film zadebiutuje w kinach w październiku bieżącego roku.

Źrodło: collider.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.