Kolejna zapowiedź drugiego sezonu Doliny Krzemowej

HBO wypuściło nowy zwiastun drugiego sezonu serialu Dolina Krzemowa, który był nominowany w tym roku do Złotych Globów czy Emmy. Premierowy odcinek zadebiutuje tego samego dnia co nowe sezony Gry o tron i Figurantki, czyli 12 kwietnia.

Bojaźliwy Richard (Thomas Middleditch) to zdolny pracownik IT, który przygotowuje własną stronę internetową zwaną Pied Piper. Jego przyjaciele, a zarazem współmieszkańcy, nie wierzą w powodzenie tego projektu. Jednak nieoczekiwanie aplikacja zdobywa uznanie w oczach ważnych krezusów branży informatycznej, którym bardzo zależy na pozyskaniu Richarda i jego strony. Niestety, jak się okazuje, dla programisty łatwiejsze jest napisanie kodu niż poruszanie się w świecie biznesu.

Poniżej przypominamy wcześniejszą zabawną teaserową zapowiedź jeśli ją przegapiliście.

Źrodło: comingsoon.net


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.