Broken Lizard rozpoczyna zbiórkę funduszy na realizację filmu Straż wiejska 2 2

Czternaście lat po premierze Straży wiejskiej, trupa komediowa Broken Lizard rozpoczęła publiczną zbiórkę pieniędzy na realizację drugiej części filmu.

Oryginalny film opowiadał o przygodach uwielbiających kawały, zwariowanych funkcjonariuszy policji drogowej ze stanu Vermont, którzy nieoczekiwanie muszą rozwiązać sprawę morderstwa i ująć szajkę przemytników narkotyków w swoim miasteczku.

„Nareszcie mamy szansę, by zrealizować "Straż wiejską 2". Ale ponieważ odmówiliśmy napisania sequela, w którym policjanci drogówki zmieniają się w superbohaterskie wampiry, Fox Searchlight złożył nam następującą ofertę: Wypuszczą film na ekrany, ale my musimy wyłożyć wszystkie pieniądze. Tak więc zwróciliśmy się do Indiegogo i naszych fanów, aby udowodnili, że wreszcie nadszedł czas na realizację "Straży wiejskiej 2".” – powiedział Jay Chandrasekhar – reżyser i gwiazda oryginalnego filmu.

Celem zbiórki prowadzonej na stronie Indiegogo jest uzyskanie kwoty 2 milionów dolarów do dnia 24 kwietnia 2015 roku. Jeśli twórcom uda się osiągnąć wymaganą kwotę pieniędzy, okres preprodukcji rozpocznie się w maju, a zdjęcia do filmu zostaną zrealizowane latem tego roku w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Jeśli natomiast nie uda się uzbierać powyższej kwoty, scenariusz filmu trafi z powrotem na półkę.

Straż wiejska została zrealizowana za 1,2 mln dolarów uzyskane przez Searchlight na festiwalu w Sundance w 2001 roku. Produkcja zarobiła na świecie 23 miliony dolarów.

Źrodło: http://variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…