Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ray Donovan i Masters of Sex z datą premiery 4

Stacja Showtime podała daty premier nowych sezonów swoich aktualnie największych serialowych hitów – Ray Donovan oraz Masters of Sex.

Oba seriale zadebiutują tego samego dnia, 12 lipca. Co ciekawe dla Raya Donovana, jak i Masters of Sex będzie to trzeci sezon. W obu przypadkach sezon będzie liczył po 12 odcinków. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z serialami Showtime prezentujemy opisy tych produkcji.

Ray Donovan (Liev Schreiber) mieszka z żoną i dwójką dzieci w Los Angeles. Jest specjalistą od rozwiązywania problemów miejskiej elity: aktorów, sportowców czy biznesmenów. Ray ratuje klientów z najróżniejszych opresji, dlatego nic już go nie jest w stanie zaskoczyć. Tak przynajmniej mu się wydaje. Prawdziwe kłopoty dopiero nadejdą wraz z wyjściem jego ojca z więzienia.

Stany Zjednoczone, rok 1956. Znany ginekolog doktor William Masters (Michael Sheen) chce prowadzić badania nad seksualnością człowieka. Wpierw jednak musi przekonać do pomysłu swoich kolegów z Uniwersytetu Washingtona, dla których temat jest zbyt kontrowersyjny. Musi też znaleźć asystentkę, chętną do pracy przy tak niecodziennym projekcie. Masters naciska więc na władze uczelni, by udzieliły mu wsparcia a w międzyczasie poznaje Virginię Johnson (Lizzy Caplan) – rozwiedzioną matkę dwójki dzieci. Jej zawodowe ambicje i liberalne podejście do seksu czynią z niej idealną partnerkę dla Mastersa. Duet naukowców, dokumentując seksualne zwyczaje Amerykanów, odwiedza zarówno szpitale jak i domy publiczne, a z czasem zaczyna prowadzić pierwsze badania empiryczne, do których zgłaszają się ochotnicy. Nie wiedzą, że ich praca przyczyni się do wybuchu rewolucji obyczajowej, jaka za kilka lat przejdzie przez Stany Zjednoczone.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Tomasz Rutkowski 2015-03-26

Jeszcze tyle trzeba czekać na wspaniałego Raya :(

Proszę czekać…