widoczny tu i tam. hasam.

Nowy PitBull w telewizji i Internecie 0

9 marca o godzinie 23:10 na antenie TVP2 zostanie wyemitowany pierwszy z nowych odcinków drugiego sezonu PitBull – kryminalnego serialu na podstawie pomysłu Patryka Vegi. Film będzie pokazywany w każdy czwartek.

Akcja 13-odcinkowej kontynuacji serialu rozgrywa się pół roku po wydarzeniach z ostatniego odcinka pierwszej części. Bohaterowie zostali przeniesieni do wydziału ds. terroru kryminalnego. Teraz, oprócz zabójstw, zajmują się także przestępczością zorganizowaną – haraczami, porwaniami, handlem narkotykami. Na oczach widzów zmieniają się realia pracy w policji – policja dołącza do programu ISO.

W nowej serii pojawia się dwójka nowych bohaterów – Igor (Paweł Królikowski), stary wyjadacz z terroru oraz Monika (Roma Gąsiorowska), funkcjonariuszka z policji konnej.

Poza tym na ekranach zobaczymy aktorów znanych z pierwszej części serialu m.in. Krzysztofa Stroińskiego, Marcina Dorocińskiego, Weronikę Rosati, Rafała Mohra i Andrzeja Grabowskiego. Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Patryk Vega.

Serial udostępniony zostanie także w telewizji interaktywnej iTVP. Pod adresem pitbull.itvp.pl kolejne odcinki będzie można obejrzeć tydzień przed ich emisją w TVP2. Po emisji w Dwójce odcinki będą dostępne w iTVP w trybie na żądanie. W serwisie znajdą się także elementy interaktywne i treści dodatkowe.

WirtualneMedia

Kadr z serialu PitBull 2005Kadr z serialu PitBull 2005

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…