Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jaki los czeka zwierzaki, które nie dostały się na Arkę? 2

Prezentujemy polski zwiastun animacji Ups! Arka odpłynęła. Pełna humoru i przygód historia zabawnych zwierzaków-pluszczaków, które nie załapały się na Arkę Noego, bo nie było ich na liście i teraz mają… przechlapane, trafi do kin 1 maja.

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane. Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz parą gryfów-głodomorów, które… mają smaka na pluszczaka.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2015-03-30

Obejrzałem ten zwiastun z przyjemnością i szczerze powiedziawszy może to byś jedna z najlepszych animacji europejskich. Zwiastun pełen kolorów, animacja, jak i bohaterowie też wydają się być sympatyczni, dialogi i humor nie jest żenujący – a często w europejskich koprodukcjach z tym jest spory problem. Dzieciaki powinny być zadowolone.

Tomasz Rutkowski Movieman 2015-03-30

Wczoraj byłem w kinie i puścili ten zwiastun i na prawdę byłem zachwycony. Dzieciaki pewnie będą i ja nie omieszkam zobaczyć :)

Proszę czekać…