Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

IMAX-owe plakaty Avengers: Czas Ultrona 2

Premiera superprodukcji Marvela zbliża się wielkimi krokami, a producenci Avengers: Czas Ultrona nie próżnują. Dają fanom możliwość wyboru plakatu, który będzie promował film w kinach IMAX. Do wyboru są cztery propozycje, a głosować można za pośrednictwem Twittera oraz Facebooka.

Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

Który z tych plakatów jest Waszym zdaniem najlepszy i zasługuje na to, aby promować nadchodzące filmowe super widowisko Marvela?

Dodatkowo w sieci pojawiła się również reklama Audi, która przy okazji promuje Avengers: Czas Ultrona oraz Ant-Mana. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…