Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sprawdźcie zwiastun Straight Outta Compton 3

Fani amerykańskiemu rapu już 14 sierpnia będą mogli w kinach oglądać biograficzny film Straight Outta Compton, opowiadający historię powstania i upadku zespołu N.W.A., pochodzącego z Compton w stanie Kalifornia. Na razie jednak muszą sie oni zadowolić nowym zwiastunem produkcji wyreżyserowanej przez F. Gary Gray.

Tak jak zostało wyżej wspomniane film będzie historią zespołu N.W.A. w skład którego wówczas wchodzili Eazy-E, Dr. Dre, Ice Cube, MC Ren i DJ Yella. W filmie wystąpią między innymi Jason Mitchell, Corey Hawkins, O'Shea Jackson Jr., Aldis Hodge, Neil Brown, Jr. oraz Paul Giamatti.

Tytuł filmu to nawiązanie do nazwy albumu N.W.A.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

jacks 2015-04-01

Będzie ogień! Jestem fanem gatunku więc pewnie dlatego czekam jak na szpilkach i mam nadzieję, że wyjdzie lepiej niż w zwiastunie.

Movieman jacks 2015-04-02

Ja również jestem tym filmem bardzo zainteresowany. Mam jednak nadzieję, że nie bęzie to taka bieda jak Notorious. Potencjał mega, obsada fajnie dobrana. Czekam :)

jacks Movieman 2015-04-02

Mi osobiście Notorious się podobał, ale dopiero za drugim razem. Tam obsada nie do końca wypaliła poza głównym bohaterem. Tutaj mamy nawet syna Ice Cube’a więc potencjał jest mega. Najbardziej charakterystyczny oczywiście Eazy :)

Proszę czekać…