Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nina Dobrev żegna się z Pamiętnikami wampirów 3

Nina Dobrev, największa gwiazda i główna bohaterka serialu Pamiętniki wampirów żegna się z tą produkcją. 26 letnia aktorka pochodząca z Bułgarii ogłosiła to za pomocą portalu społecznościowego. !

Na koncie Dobrev możemy przeczytać:
- Właśnie spędziłam piękny weekend nad jeziorem w Lanier, w Georgii wraz z obsadą i ekipą serialu Pamiętniki wampirów, czyli z moją rodziną. Chcę być pierwsza, która wam to przekaże – to nie były tylko i wyłącznie wakacje, ale również przyjęcie pożegnalne. Zawsze wiedziałam, że historia Eleny to sześciosezonowa przygoda i przez te sześć lat przeżyłam cudowną podróż. Byłam człowiekiem, wampirem, doppelgangerem, nieśmiertelną istotą, doppelgangerem udającym człowieka, człowiekiem udającym doppelgangera. Byłam porywana, zabijana, ożywiana, torturowana. martwa, żywa i jeszcze wiele innych rzeczy może się zdarzyć do majowego finału.

Całą jej wypowiedź znajdziecie tutaj KLIK

Z serialu odchodzi również Michael Trevino, który kreował postać wilkołaka Tylera. Tak więc Nina Dobrev i Michael Trevino odchodzą z Pamiętników wampirów. Nie oznacza to jednak, że serial zostanie zakończony. Stacja CW już zamówiła siódmy sezon serialu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
B 2015-04-08

Oj. Lubię oglądać ten serial, choć staje się powoli telenowelą.
Lubiłam też jej postać Eleny. była ciekawa (choć Katherine jeszcze bardziej:)

Proszę czekać…