Nina Dobrev żegna się z Pamiętnikami wampirów

Nina Dobrev, największa gwiazda i główna bohaterka serialu Pamiętniki wampirów żegna się z tą produkcją. 26 letnia aktorka pochodząca z Bułgarii ogłosiła to za pomocą portalu społecznościowego. !

Na koncie Dobrev możemy przeczytać:
- Właśnie spędziłam piękny weekend nad jeziorem w Lanier, w Georgii wraz z obsadą i ekipą serialu Pamiętniki wampirów, czyli z moją rodziną. Chcę być pierwsza, która wam to przekaże – to nie były tylko i wyłącznie wakacje, ale również przyjęcie pożegnalne. Zawsze wiedziałam, że historia Eleny to sześciosezonowa przygoda i przez te sześć lat przeżyłam cudowną podróż. Byłam człowiekiem, wampirem, doppelgangerem, nieśmiertelną istotą, doppelgangerem udającym człowieka, człowiekiem udającym doppelgangera. Byłam porywana, zabijana, ożywiana, torturowana. martwa, żywa i jeszcze wiele innych rzeczy może się zdarzyć do majowego finału.

Całą jej wypowiedź znajdziecie tutaj KLIK

Z serialu odchodzi również Michael Trevino, który kreował postać wilkołaka Tylera. Tak więc Nina Dobrev i Michael Trevino odchodzą z Pamiętników wampirów. Nie oznacza to jednak, że serial zostanie zakończony. Stacja CW już zamówiła siódmy sezon serialu.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)