Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Disney przesuwa premiery swoich filmów 2

Disney przesuwa premiery kilku swoich nadchodzących produkcji. Wśród tytułów możemy znaleźć dwa blockbustery z Johnnym Deppem w roli głównej oraz thriller z Chrisem Pinem.

Oto lista filmów, których premiera uległa zmianie:
- The Finest Hours thriller z Chrisem Pinem początkowo miał zadebiutować w kinach 9 października tego roku. Jego premiera w amerykańskich kinach została przesunięta na 29 stycznia 2016 roku.
- Alice Through the Looking Glass, sequel filmu Tima Burtona Alicja w Krainie Czarów będzie miał premierę w przyszłym roku, 27 maja. Oczywiście produkcja będzie dostępna również w technologii 3D.
- Piraci z Karaibów 5, czyli najgłośniejsza ze wszystkich przesuniętych premier w kinach pojawi się nie 7 a 17 lipca 2017 roku. Film również powstanie w technologii 3D.

Wracając jeszcze do The Finest Hours. Thriller ten zajął miejsce w kalendarzu po Księga dżungli w reżyserii Jona Favreaua. Film, który jest jednym z wielu tytułów jakie Disney zaplanował stworzyć na podstawie swoich klasycznych animacji w kinach pojawi się 15 kwietnia 2015 roku. Tym samym The Finest Hours o widzów powalczy z Piątą falą, przygodowym filmem sci-fi od Sony oraz niezatytułowanym jeszcze horrorem od New Line.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…