Grafiki koncepcyjna Archangela z X-Men: Apocalypse

Bryan Singer, reżyser X-Men: Apocalypse ujawnił magazynowi Empire, że aktor Ben Hardy wcieli się w postać Angela oraz zaprezentował kolejne grafiki koncepcyjne z tym bohaterem.Na dużym ekranie bohater ten zadebiutował w 2006 roku w trzecim filmie z tej serii – X-Men: Ostatni bastion.

Przodek mutantów, jeden z najbardziej potężnych i najbardziej niebezpiecznych złoczyńców, En Sabah Nur (Oscar Isaac), powraca z planami pogrążenia planety w chaosie i zniszczeniu. X-Meni jednoczą się, aby powstrzymać Apocalypse’a.

Film pojawi się w kinach 19 maja 2016 roku. Wystąpią w nim: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Sophie Turner, Alexandra Shipp i Kodi Smit-McPhee.

Poniżej prezentujemy wcześniejszą grafikę koncepcyjną wrzuconą do sieci pod koniec marca:

Źrodło: empireonline.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.