Vision doczekał się swojego własnego plakatu

Na facebookowym profilu Avengers opublikowano plakat postaci Visiona z filmu Avengers: Czas Ultrona w reżyserii Jossa Whedona. W polskich kinach ten blockbuster pojawi się już za niecały miesiąc – 7 maja bieżącego roku dzięki Disneyowi.

Kiedy Tony Stark (Robert Downey Jr.) próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron (głos Jamesa Spadera) ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Czarna Wdowa (Scarlett Johansson) i Hawkeye (Jeremy Renner) zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

Poniżej grafiki z Visionem:

Experience a Vision with this all-new Marvel's "Avengers: Age of Ultron" poster, arriving in theaters May 1! http://bit.ly/1NWFyGu

Posted by Avengers on 9 kwietnia 2015

Źrodło: facebook.com/avengers


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.