Brad Bird potwierdza, że pisze The Incredibles 2

Wygląda na to, że jedna z najbardziej oryginalnych animacji, Iniemamocni doczeka się w końcu kontynuacji! W wywiadzie dla npr.org reżyser i autor scenariusza oryginału Brad Bird powiedział, że obecnie zajmuje się scenariuszem do sequela.

Na razie na premierę czeka nowy film Brada Birda zatytułowany Kraina jutra, który zadebiutuje w kinach 22 maja. Pixar jakiś czas ogłosił daty premier swoich animacji. Dwa z filmów, których premiery wyznaczono na 22 listopada 2017 r. i 15 czerwca 2018 r., na razie nie są znane. Czy może chodzić właśnie o The Incredibles 2?

Poniżej przypominamy fabułę animacji z 2004 roku:
Przed laty Bob Parr i jego żona Helen zawodowo zwalczali zło i ratowali świat z opresji. Dziś muszą znosić prozę życia na przedmieściach i pod przybranym nazwiskiem wychowywać trójkę niezwykłych dzieci: Violę, Maxa i Jack-Jacka. Kiedy nadarza się okazja, by znów wrócić do akcji, Bob nie waha się ani chwili. Zwabiony na odległą wyspę, odkrywa, że aby ocalić świat przed zagładą, będzie potrzebował pomocy całej rodziny.

Źrodło: npr.org


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.