Oficjalne zdjęcia z drugiego sezonu Detektywa

HBO, oprócz teasera, zaprezentowało oficjalne zdjęcia postaci z drugiego sezonu oczekiwanego przez wielu serialu kryminalnego Detektyw. Na zdjęciach znajdują się: Vince Vaughn, Colin Farrell, Rachel McAdams oraz Taylor Kitsch.

Nowy sezon będzie liczył osiem odcinków, podobnie jak sezon pierwszy. Akcja ma rozgrywać się w trzech kalifornijskich miastach. Fabuła ma się skupić na śledztwie morderstwa skorumpowanego biznesmena Franka Semyona (w tej roli wystąpi Vaughn) w noc, w której dokonuje ważnej transakcji.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu, który wyreżyserował Justin Lin pojawi się na antenie HBO 21 czerwca tego roku o 21:00 czasu lokalnego. Poniżej prezentujemy nowe zdjęcia:

Źrodło: HBO


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.