Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Człowiek-Mrówka w oficjalnym zwiastunie 4

Wielu z Was zapewne czekało z zapartym tchem na ten moment. Marvel opublikował pełny zwiastun swojej kolejnej produkcji jaką jest Ant-Man z udziałem Paula Rudda i Michaela Douglasa. Premiera w polskich kinach 17 lipca br.

Rudd w filmie wciela się w postać Scotta Langa, który zostaje zwerbowany przez Hanka Pyma (Michael Douglas). Wyposażony w tajemniczy kostium dzięki któremu Lang może zmniejszać się do owadzich rozmiarów, będzie musiał stanąć do pojedynku z Yellowjacketem (Corey Stoll).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
maciejka75 2015-04-13

Dobry zwiastun .
Marvel wie jak robić dobre kino więc można spodziewać się solidnej rozrywki!!

Quagmire 2015-04-13

Bardzo chcę polubić Ant-Mana, ale nie potrafię. To jest po prostu takie zwyczajne w swojej dziwaczności. Brak tutaj jakiegoś autorskiego pazura, osobistego stempla. Sprzedajemy wam tego typu film, ale formatujemy go tak, że nie zająknie się na jego temat żaden fanatyk B-klasy. Mało ekscytująco, sztampowo. Jednak zwiastun lepszy od poprzednika.

Gracjan Mikitin 2015-04-13

Przyjemny zwiastun. Nie zdziwię się, jeśli po części ten film okaże się pastiszem filmów o superhero. A końcówka z Tomkiem zabawna.

Redox 2015-04-13

Dobra zapowiedź, lepsza od generycznego teasera sprzed trzech miesięcy – tutaj chyba nikt nie będzie się wykłócał. Byłem niespokojny jak wyjdą sceny w pomniejszeniu z bohaterem, a prezentują się tutaj faktycznie nieźle. Plus świetny moty z pociągiem :D

Bercik022 2015-04-13

Fajnie Fajnie, ale jestem ciekaw czy będzie umiał też przybierać duże rozmiary :D

Proszę czekać…