Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kto zajmie się reżyserią Wonder Woman 2

Po tym jak Michelle MacLaren opuściła stanowisko reżyserki Wonder Woman z powodu różnic zdań ze studiem co do wizji artystycznej filmu, fani DC Comics zastanawiali się kto będzie jej następcą lub też następczynią. Jak donosi Variety, praca ta po raz kolejny przypadnie kobiecie. Reżyserią Wonder Woman zajmie się Patty Jenkins.

Jenkins najbardziej znana jest z filmu Monster z Charlize Theron w roli głównej. W ostatnich latach pracowała głównie w telewizji, przy takich serialach jak Ekipa, Dochodzenie czy Betrayal. Tym samym Warner Bros. nadal będzie dzierżyło miano pierwszego wielkiego hollywoodzkiego studia filmowego, które powierzyło pracę nad ekranizacją komiksu kobiecie. Warto również nadmienić, że Patty Jenkins kilka lat temu dostała ofertę od Marvela na wyreżyserowanie Thora 2. Podobnie jak w przypadku MacLaren, i tam poszło o różnice zdań co do wizji filmu.

Gwiazdą filmu Wonder Woman będzie Gal Gadot, która będziemy po raz pierwszy podziwiać w tej roli, w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Premiera Wonder Woman zaplanowana jest na 23 czerwca 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…