Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

[AKTUALIZACJA] Nowa zapowiedź Gwiezdnych Wojen! 6

W dniu dzisiejszym J.J. Abrams przygotował miły prezent dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. Otóż pojawił się nowy teaser filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Możecie obejrzeć go poniżej. Premiera filmu 25 grudnia.

AKTUALIZACJA:

Polski dystrybutor opublikował przetłumaczony teaser w wersji z napisami oraz z dubbingiem. Zapoznajcie się z nimi poniżej:

NAPISY:

DUBBING:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Redox 2015-04-17

Wytrzymałem z nieoglądaniem pierwszego teasera, spróbuję i z tym. Nie mogę się doczekać jak usiądę w kinie w dniu premiery.

Quagmire 2015-04-16

Prawdziwy wybuchu, miło Cię znowu widzieć w Gwiezdnych Wojnach! Kolorystyka, praca kadrami, konstrukcja scen akcji, to wszystko znowu wygląda jak Stara Trylogia. Magia rzeczywiście wróciła do domu.

dragoon1984 Quagmire 2015-04-17

No bardzo dobre wyjasnienie, odpowiednio uzytymi slowami, dlaczego ten zwiastun jest taki niezwykly. Bo czasem sie zastanawiam, czym ludzie sie podniecaja w danym zwiastunie, a dlaczego nie podobal im sie inny, wyraznie bardziej efektowny…. bo ten z Gwiezdnych… moze taki super efektowny nie jest, ale musi sie jednak podobac i Quagmire idealnie opisal zalety.

Jankes 2015-04-18

Od razu przypomniały mi się lata dzieciństwa :) Koniecznie muszę się wybrać, żeby zobaczyć jak to teraz będzie wyglądało.

dragoon1984 2015-04-17

Mój ojciec ją ma, moja siostra ją ma – wszyscy mają MAMBĘ – mam i ja :D

A polski dubbing to ZŁOOOO

yacek__b 2015-04-17

Ja dalej nie rozumiem o co chodzi z murzynem-szturmowcem ….

Quagmire yacek__b 2015-04-17

Klonów już dawno nie tworzą, mają normalną rekrutację. Doszło do tego już nawet w skasowanym rozszerzonym uniwersum. Boyega jest nawróconym dezerterem który przyłącza się do naszych bohaterów. On ma idealną twarz do tej roli- angielskiego, naburmuszonego dresika z nizin społecznych który przyłączył się do skrajnej organizacji.

Proszę czekać…