Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalny zwiastun Batman v Superman: Świt sprawiedliwości! 8

Na łamach Twittera zaprezentowano długo oczekiwany teaser filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Tym razem jest to zapowiedź oficjalna, którą na swoim twitterze zamieścił sam Zack Snyder. Oglądajcie, podziwiajcie, komentujcie.


Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 17

Redox 2015-04-17

HOLY SHIT! Pierwsze wrażenia próbki głosu Batmana rewelacyjne! Zwiastun z bardzo klimatycznymi ujęciami. Czekam na wersję HD.

Quagmire 2015-04-18

Teraz już po pełnym materiale w HD: Świetny zwiastun. Powrócił stały operator Snydera i od razu całość jest mocno przesiąknięta jego twórczością. Póki nie są to obrazki z Sucker Punch to mi nie przeszkadzają. Parę kadrów naprawdę świetnych, na czele z wojskiem klękającym przed bogiem. Affleck jest wielkości czołgu i w zupełności mi to odpowiada, wypowiedział tylko jedno zdanie i już robi ono ogromne wrażenie.

Quagmire 2015-04-16

To jest jedynie ostatnie 30 sekund. Zwiastun potrwa 2 minuty i 8 sekund. Kwestia Batflecka jest lepsza niż wszystko to co Bale wycharczał z siebie przez trzy filmy!

SPOILER
Tell me…do you bleed? You will!

dragoon1984 Quagmire 2015-04-17

Chyba z pol godziny szukalem tych 30 sekund, zachecony komentarzem, az w koncu znalazlem na yt, bo z tego tematu nic nie da sie uzyskac – link z twittera nie dziala, a siec pelna jest teaserow z kostiumami… Wracajac do kwestii Batmana – nie wiem, czy to ze wzgledu na rzeczywiscie fatalna jakosc urywka, ale slychac jakby mowil z wnetrza jakiejs metalowej puszki – jakby nieludzki głos – efekt jest po prostu piorunujacy :) mam nadzieje, ze jakosc super duper hd nie zepsuje wrazenia, ale zacieram rece … i uszy :D

bizarre 2015-04-19

Coraz bardziej przekonuje mnie ta produkcja, jak i sam Affleck. Po teaserze zapowiada się niezłe widowisko i co najważniejsze z klasą, której często brakuje komiksowym filmom.

Movieman 2015-04-18

Dobra, dopiero teraz, w zapowiedzi HD mogę napisać – nerdgazm razy miliard. Batfleck, wielki koksu, ma znakomity głos, to spojrzenie. Ale moc. Mniam :) BvS > SW :P

Proszę czekać…